Info

Vzhledem k okolnosti, že Google neustále šibuje s obrázkama (fotkama), tak se může stát, že někde v starších článcích nebudou fotky. Každá stránka (záložka) má svou vlastní internetovou adresu a vpravo na stránce je vyhledávání. Pokud najdete nefunkční odkaz v článku napište pod článkem zprávu a já to opravím.

sobota 2. března 2013

Jakou máte zkušenost s nově spuštěnou ActaPublika

Podle posledních informací by mělo dojít k vyladění systému na ActaPublica od pondělka 4.3.2013 (jak to půjde rychle uvidíme). Zatím to pojede na starém programu, nový se zatím vyvíjí. Takže budeme doufat v brzké dokončení stěhování, data už tam jsou, ještě doladit program a snad už to bude bez problém.


&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Je sobota s od včerejška má běžet ActaPublika na nových serverech a má být rychlejší a spolehlivější. Jaké máte sní v těchto hodinách zkušenosti? Já mohu říci, že je to hrůza hrůz. mám připojení optickým kabelem s těmito parametry:

Parametry služby:

  • Rychlost stahování: až 30 Mb/s
  • Rychlost odesílání: až 30 Mb/s
  • Bez omezení přenesených dat

Před stěhováním jsem v matrikách listoval takřka tak rychle jako bych listoval v knize, dnes mě trvá načtení stránky i tři minuty a to když to dobře dopadne a nemusím stránku dát načíst znovu protože se nenačte celá. Pro objektivnost jsem vyzkoušel otvírat jednu a tu samou matriku na Google Chrome, CoolNovo, IE 10(W8), Mozilla Firefox všechny v posledních verzích. A výsledek byl stejný.

Jaké máte zkušenosti? Napište zde do příspěvků, předem děkuji.

1 komentář:

  1. Velice špatnou. Pokud se vůbec nějaký snímek ukáže, pohybuje se čas zobrazení kolem 5 minut.

    OdpovědětVymazat