Info

Vzhledem k okolnosti, že Google neustále šibuje s obrázkama (fotkama), tak se může stát, že někde v starších článcích nebudou fotky. Každá stránka (záložka) má svou vlastní internetovou adresu a vpravo na stránce je vyhledávání. Pokud najdete nefunkční odkaz v článku napište pod článkem zprávu a já to opravím.

čtvrtek 18. dubna 2013

Tak se nám FamilySearch oděla do nového hávu

Tak jsem se proklikal do nového hávu a nových služeb FamilySearch. Co je pro mě důležité je že odkazy vedoucí na jednotlivé stránky co mám poznamenány jak jsem kontroloval fungují a navedou na správnou stránku.
Je potřeba si prohlédnout video s návodem  a vyzkoušet nové Beta funkce. Samozřejmě navigace a grafika se změnila. Tak je potřeba si web osahat aby se změny vžily.

To jedna z úvodních obrazovek.Celkem rychle se zorientujete a začnete pracovat. Tak vzhůru do bádání, již i z našich luhů a hájů se zde nachází data, sčítání lidu z JČ a severních Čecha Moravy, knihy gruntovní a další z těchto oblastí. Pomalu a jistě se nám to digitalizuje. Samozřejmě čím více je digitalizováno tím rychleji by jsme měli dokončeno to co právě hledáme, ale před pár lety to bylo jen na studovnách a cestách tam a mnohdy po celé republice a padala na to dovolená a podobně.

Žádné komentáře:

Okomentovat