Info

Vzhledem k okolnosti, že Google neustále šibuje s obrázkama (fotkama), tak se může stát, že někde v starších článcích nebudou fotky. Každá stránka (záložka) má svou vlastní internetovou adresu a vpravo na stránce je vyhledávání. Pokud najdete nefunkční odkaz v článku napište pod článkem zprávu a já to opravím.

sobota 2. listopadu 2013

A už je to tu zas ActaPublica nejede

Dodatek ze dne 9.listopadu. 2013
V poslední době dochází k častým výpadkům ActaPublika nebo je nutno delší dobu čekat než se stránka načte. Jelikož MZA nedává na své aktuality žádné informace, které by mohli osvětlit situaci můžeme se domyslet, že se nejedná o práci na databázi (to by snad na webu zveřejnili), ale dochází k výpadkům a pádům databáze nebo jejímu přetížení.

Toto je již starší zpráva, která přesně dokumentuje stav:

Ráno vstanu a chci se pustit do práce, kterou přerušila noční nečinnost ActaPublica. Vše jde krásně, libuji si jak to rychle běhá. Když tu přichází cca 10:35 hodina a je po zábavě ActaPublica zase nejede.
Tak toto je již zase jen pro otrlé duše. Konečně jsem vyluštil jednu záhadu rodokmenu a začínám to rozmotávat dál a můžu tak čumět z okna na to dušičkové počasí.
Dočkej času jako husa klasu, se říká tak jsem zvědavý kdy se ten klas dostaví10:55 se úvodní stránka načetla a je opět konec.

Žádné komentáře:

Okomentovat